Co zrobić z niekochanymi ubraniami w domu?

Niechciane ciuchy - co zrobić?

Znoszone jeansy, rozciągnięte swetry i bawełniane koszulki, które już na nas nie pasują. Wydawało by się że wyrzucenie czegoś co jeszcze nadawało by się do użytku jest marnotrawstwem naszych pieniędzy.

Polacy wyrobili więc sobie nawyk i stworzyli grupę ubrań nazywanych jako „domowe”. W znaczącej ilość przypadków kończy się to tak samo. Większość „domowych ubrań” leży bezczynie zajmując wolną przestrzeń w szafie. Razem ściśnięte ubrania nie mogą zabrać tchu i odpocząć. W najlepszym wypadku ubierzesz 10 procent z tych ubrań lub co gorsza- chodzisz po domu w brudnych dresach. Dom to miejsce w którym spędzasz najwięcej swojego wolnego czasu. Jeśli jesteś teraz w domu: spójrz w lustro.

Czy w taki sposób chcesz być postrzegany przez swoje otoczenie?

Buduj swój wizerunek sama przed sobą. Co z tego że w domu nikt Cię nie zobaczy? Ubieraj się tak aby czuć się ze sobą dobrze, łanie to nie oznacza że ubrania które na siebie zakładasz mają być niekomfortowe. Założenie ładnych a przynajmniej czystych ubrań zajmuję tyle samo czasu co wciągnięcie na siebie brudnego podkoszulka. Zasada tą stosujemy również w wyborze jaki pada przy codziennym noszeniu bielizny. Co złego że nikt jej nie widzi? Zdejmij te bawełniane gacie a gwarantuję Ci że w niebrzydkiej koronkowej bieliźnie wzrasta nie tylko samopoczucie ale również pewność siebie.

Co zrobić z niekochanymi ubraniami w twoim domu?

Wyrzucić. Pozbywając się z domu zbędnych ubrań gwarantuję utrzymanie porządku w twojej garderobie. Zaprawdę nie jest to żadna innowacyjna metoda. Nie przekładaj zbędnych ubrań do szafy siostry. Uwolnij się od ich ciężaru i pozbądź się ich CAŁKOWICIE z domu. Wrzuć do kontenera PCK. Może komuś innemu się przydadzą?

Zmieniając nawyki zacznij od zmiany sposobu myślenia.

Related Posts

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published