Nowe mieszkania Kraków

Jeśli poszukujesz kapitalnego mieszkania w Krakowie to wspaniałym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, jakie pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu doskonałych kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające zwiększoną energooszczędność. Oprócz tego będą one miały osprzęt elektryczny oraz grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Dodatkowo wszystkie ściany zostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie wyposażony w imponującą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną urządzone w doskonałe rolety zewnętrzne. Bezspornie cały teren osiedla zostanie ogrodzony oraz zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał bajeczny plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę olśniewające miejsce, które warto zakupić, a z pewnością nikt z tego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – prócz tego w nowym mieszkaniu to doskonałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to wspaniała, oddana już inwestycja, która jest umiejscowiona zaledwie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten doskonały obiekt jest wyposażony między innymi w windę oraz garaż, a również dostęp do Internetu. Dodatkowo cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Poza tym na terenie obiektu wybudowany jest plac zabaw, a ponadto w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę wspaniałe miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas nowoczesne oraz cudownie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to doskonałe miejsce zarówno dla Ciebie jak również dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort oraz gigantyczną wygodę i żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w życzliwej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to kapitalne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. W tym momencie w sprzedaży jest 4 gotowe kapitalne budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla zorganizowany jest nadzwyczaj atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o powierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte doskonałe punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych umożliwiają wysoki komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu oraz internetu, a poza tym cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Co więcej mamy dostęp do idealnego placu zabaw dla dzieci. Niezmiernie dobrym czynnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Dodatkowym bardzo interesującym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli pragniesz mieszkać w tak cudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to kapitalne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, posiadające idealną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze olśniewającym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt pozostał tak dokonany, że zaspokoi wyczekiwania w najwyższym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehuczna okolica posiadająca orzeźwiające powietrze i efektowny mikroklimat. Znajduje się ona nieopodal Parku Jurajskiego, będącego dziś enklawę nieskażonej przyrody i naturalnego piękna. Można korzystać z terenów doskonałych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki oraz wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Pobliże przyrody nie oznacza ubytku dostępu do wszelkich usług, jakie oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla przewidziana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. Żeby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów zaprojektowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę idealnym rozwiązaniem dla nas i całej naszej rodziny. Olśniewająca lokalizacja, prześliczna okolica sprawi, iż każdy będzie wielce zadowolony z mieszkania w tym prześlicznym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

O ile chcesz zamieszkać w Krakowie oraz właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to idealnym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to ustronna willa w której zaprojektowano tylko pięć wygodnych, niezmiernie funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się współczesną, stylową architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to na prawdę fenomenalne miejsce, jakie w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek umeblowany jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż i komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty posiadają kolosalne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku zaplanowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki ograniczony jest tylko dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc świetne miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak ładnej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*